Nõusolek

Käesoleva veebisaidi karlwood.ee (edaspidi veebisait) kasutamisel nõustute küpsiste kasutamisega.

Küpsiste kasutamise keelamine

Kui te ei soovi küpsiste salvestamist oma arvutisse, saate selle keelata, järgides brauseri juhiseid siin. Pidage meeles, et veebisaidi teatavad funktsioonid ja pakutavad teenused ei pruugi pärast küpsiste keelamist endisel viisil toimida.

Kui küpsise pakkujal on küpsis(t)e keelamiseks olemas automatiseeritud rakendus, esitame allpool selle pakkuja nime, küpsise kategooria ja lingi sellele keelamisrakendusele. Teistel juhtudel loetleme küpsiste nimetused ja allikad käesoleva küpsiste poliitika avaldamise seisuga, et saaksite neid hõlpsasti tuvastada ja vajaduse korral brauseri seadetes keelata.

Mõnes brauseris on võimalik keelata veebilehitsemise jälgimine. Jälgimise keelamine võib häirida teatavate veebisaidi funktsioonide ja veebisaidil pakutavate teenuste toimimist.

Pärast teie esimest veebisaidi külastust võivad kasutatavad küpsised muutuda. Seetõttu peaksite küpsiste poliitika aeg-ajalt üle lugema, et olla kursis sellega, kes, miks ja milliseid küpsiseid on seadnud, ning saada juhiseid nende küpsiste keelamiseks.

Mida kujutavad endast küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel teie arvutisse. Kui külastate sama domeeni uuesti, saadab brauser küpsised sellele domeenile tagasi. Enamik veebilehti sisaldab elemente mitmelt domeenilt, nii et kui külastate veebisaiti, võib teie brauser salvestada küpsiseid mitmest allikast.

Küpsiste abil tunneb veebisait ära kasutaja seadme. Need võimaldavad teil lehtede vahel mugavalt navigeerida, jätavad meelde teie eelistused ning parandavad kasutajakogemust üldiselt. Samuti võimaldavad küpsised kuvada teile reklaame vastavalt teie huvidele. Selleks koguvad küpsised teavet veebilehitsemise kohta.

Seansiküpsised kustutatakse brauseri sulgemisel automaatselt, püsiküpsised aga jäävad teie seadmesse ka pärast brauseri sulgemist (näiteks selleks, et meelde jätta teie eelistused, juhuks kui peaksite veebisaiti uuesti külastama).