far-komplekt-h

Komplekt

190

Pakume müügiks nii-öelda näidiskomplekti. See sisaldab 1x põhi, 1x katus ning 6x korpust. Vajadusel saab alati korpuseid juurde, kuid see on selline minimaalne kogus, kui oled alustav mesinik. Alati võib korpuseid olla vähem, kuid on hea kui ei pea muretsema korpuste vähesuse üle, kui pere hooga arenema hakkab. Vajadusel pakume muidugi ka raame nii pulkadena kui ka juba valmis kujul.
Far korpus

Korpus

24

Kõik korpused on valmistatud kuivast tugevussorteeritud kuusepuidust. Nii sees kui ka väljas on kasutatud korgitud ja lihvitud niiskuskindlat kasevineeri, võib esineda oksakohti. Korpustel on uuenduslik plekist õlg, kuhu raamid toetuvad, mis teeb pere läbi vaatamise kordades lihtsamaks, kuna mesilased ei kiti raame nii hirmsasti kinni. Kõik korpuse detailid on kokkupanemisel korralikult tapitud ning tappide ja vineeri kinnitamisel kasutatud polüuretaanliimi, mis tagab korpuse tugevuse. Soojustatud 25mm penoplastiga. Samuti on ka kõik korpuse ääred lihvitud väikese nurga alla, et oleks hea konkspeitliga ligi saada.
põhi est lan far

Põhi

24

Kasutatud samuti tugevussorteeritud kuusepuitu. Põhjad on filmivineerist sahtliga, mida kevadeti väga lihtne vahetada/puhastada. Sahtlil tuulutusava, mis kaetud perforeeritud plekiga, mis tagab hea ventilatsiooni.
katus est lan far 1

Katus

28

Tarukatused on puidust raamiga, mis kaetud plekist mütsidega, nurgad ilusti ära keeratud ning täidetud silikoniga. Puitraam on juba ka värvitud. Katused soojustatud penoplastiga, ning kaetud seest vineeriga.
Emalahutusvõre j raam far,est,lan

Emalahutusvõre

14

Samuti kasutatud tugevussorteeritud kuiva kuusepuitu. Kõik nurgad tapitud keeltapiga, kus vahel ka poluüretaanliim. Lisaks liimile ja tapile on raami kinnitamas ka klambrid. Metallist emalahutusvõre, mida saab kasutada minu valmistatud raamidega.
söödanõu est lan far

Söödanõu

27

Söödanõud on valmistatud veekindlast kasevineerist. Kasutatud 12mm vineeri. Kõik detailid on omavahel tihkelt kokkupandud, et vältida lekkeid. Samuti on nurgad tehtud üle silikoniga. Peal ka pleksiklaas, kust saab jälgida mesilaste käiku, ning hiljem vajadusel söödanõu sisu puhastada.
Vahelagi est lan far

Vahelagi

14

Vahelae kõrgus 70mm. Kaetud vineeriga, milles ava kevadeti sööda lisamiseks.
mesilaste eraldaja est lan far123

Mesilaste eraldaja

14

Tehtud puidust ja vineerist. Raami keskele paigutatud plastikust eraldaja, mis asetades umbes 24-48h enne meevõtmist korpustele peale, hoiab mesilased meekorpustest eemale. Eraldaja ääred lihvitud väikese nurga alla, et oleks konkspeitliga lihtne ligi saada.
kärjekandekastid lan ja est'

Kärjekandekast

25

Kast on 6raamiline ja tehtud kasevineerist. Kastil endal 100mm tuulutusava, mida katab perforeeritud plekk, seda saab kasutada kinnises ning lahtises asendis. Samuti on tuulutuseks kaanel puidust raam, mis kaetud perforeeritud plekiga, mis tagab korraliku ventilatsiooni. Mugav käe järgi sang, et oleks kastiga mugav toimetada.
lennuava piiraja lan est far

Lennuava piiraja

1,60

Detail mille saab panna põhja ette, et vähendada vargust. Ava vastavalt soovile, laos tavaliselt 40mm-100mm.
soojustusplaat est lan far 2

Soojustusplaat

3,50

On mõõtu lõigatud spetiaalne plaat, mis hoiab ära liigse niiskuse tarust ning toimib ka lisasoojustusena.
Far raam

Raamid

Pakume raame erineval kujul- detailidena, traadituna ja ka kärjetatuna. Kasutame ainult naturaalset vaha.
home_box_eestiest-komplekt-h
home_box_langstrotlan-korpus-h
home_box_farrarfar-komplekt-h
home_box_tarvikudkonkspeitel_960x600